آموزش فارکس – بهترین دوره ها

ورود به فارکس مثل ورود به یک اقیانوس بی انتهاست. دنیایی از اطلاعات، تجربه های جدید و اتفاقات ناشناخته در مسیر آموزش فارکس در انتظار شماست. سختی های راه با پاداش های سخاوتمندانه جبران می شوند. همیشه یافتن نحوه ورود به بازار فارکس برای تازه کارها سخت بوده است. هیچ کس نمی داند از کجا باید شروع کند و به کدام سمت حرکت کند. هر کس که در این راه موفق شده، مسیر خاص خود را داشته است. این بخش شامل بهترین دوره های آموزش فارکس در ایران، آموزش تحلیل و معامله در بازار اونس طلا به زبان فارسی و آموزش کار با پلتفرم معامله در بازار است.

آموزش فارکس
دوره آموزش آنلاین فارکس

دوره عمومی آموزش فارکس برای مبتدیان شامل ۲۲ درس رایگان تحلیل و معامله در بازار فارکس است. سرفصل‌های این دوره آموزش آنلاین فارکس شامل مباحث مقدماتی تا متوسط است که شما را با ماهیت بازار فارکس و کلیه مفاهیم تحلیل تکنیکال و فاندامنتال آشنا می‌کند. اگر در بازار فارکس تازه‌کار هستید، این دوره را از دست ندهید.

بهترین مقالات فارکس
مقالات آموزشی فارکس و ترید

بخش مقالات شامل مطالب آموزشی کوتاه و مختصری در مورد شغل معامله و ترید در بازار فارکس است که به مباحثی مانند روانشناسی معامله‌گری، فنون و تکنیک‌های معامله، مدیریت ریسک و نکات جالب و قابل توجه کسب و کار معامله‌گری می‌پردازد. این دوره به نوعی آموزش فارکس فکتوری فارسی محسوب می شود.

مدرسه فارکس
دوره آموزش متاتریدر

نرم افزار متاتریدر ۴ پر طرفدارترین نرم افزار معاملاتی بازار فارکس، اونس طلا و نفت خام است. در این دوره تمام جزئیات متاتریدر 4 به دقت به زبان فارسی آموزش داده شده است. با مطالعه دوره رایگان متاتریدر، به تمام کارکرد های این نرم افزار مهم مسلط خواهید شد.

کلاس آموزش فارکس
دوره ویدیویی آموزش فارکس

۳۰ ساعت فیلم آموزش فارکس از مبتدی تا پیشرفته در قالب ۲۲ جلسه آموزش تحلیل تکنیکال و فاندامنتال فارکس بیش از ۱۵۰ مبحث پکیج آموزش فارکس آموزش صفر تا صد فارکس

آموزش فارکس
دوره آموزش اندیکاتورهای تکنیکال

در این دوره تلاش می‌شود که اندیکاتورهای مهم و موثر تحلیل تکنیکال به شیوه‌ای عمیق و اصولی آموزش داده شوند تا معامله‌گران بتوانند با تمامی ابعاد این ابزارهای مهم تحلیلی آشنا شده و درک صحیحی از کارکرد آنها به‌دست بیاورند.

آموزش فارکس
دوره آموزش پرایس اکشن

پرایس اکشن یا حرکات قیمتی، سبکی تحلیلی معاملاتی برای سرمایه‌گذران بازارهای مالی است. معامله‌گران با آموزش پرایس اکشن، ابتدا به بررسی و ارزیابی وضعیت فعلی بازار پرداخته و سپس با استفاده از اصول و قوانین اساسی حرکات قیمتی، محتمل‌ترین سناریو بازار را پیش‌بینی و با استفاده از الگوهای حرکات قیمتی اقدام به معامله می‌کنند.

آموزش فارکس
آموزش تحلیل بنیادی فارکس

تحلیل بنیادی (تحلیل فاندامنتال) تلاش می کند تا با بررسی عوامل کلان اقتصادی تاثیرگذار بر بازار ارز و اونس طلا، جهت حرکت بازار را تشخیص دهد. تحلیل بنیادی یکی از اساسی ترین دانسته هایی است که معامله گران بازار ارز و طلا باید آن را بیاموزند.

آموزش فارکس
دوره آموزش الگوهای هارمونیک

در این بخش مطالب آموزشی مرتبط با تحلیل هارمونیک از پایه تا سطوح پیشرفته در قالب دروس کوتاه ارائه شود. تحلیل هارمونیک به دنبال این است تا با استفاده از نسبت‌های فیبوناچی و اندازه حرکت نمودار، با یافتن الگوهای تکرار شونده حرکات آینده قیمت را پیش‌بینی کند.

دوره آموزش فارکس مناسب چه کسانی است؟
دوره آموزش ویدیویی فارکس، شامل ۳۰ ساعت فیلم آموزشی، و دوره آموزش مقدماتی فارکس، مشتمل بر ۱۹ جلسه درس متنی و دوره آموزش متاتریدر مخصوص آموزش فارکس برای مبتدیان و سطوح متوسطه است. دوره های دوره آموزش پرایس اکشن، آموزش تحلیل بنیادی فارکس، دوره آموزش الگو های هارمونیک و دوره آموزش اندیکاتور های تکنیکال مخصوص سطوح متوسطه و پیشرفته طراحی شده است. سلسله مقالات آموزش ترید و معامله گری جهت همه علاقمندان به آموزش و فعالیت در بازار فارکس ، بورس و بازار طلا مفید است.

دوره آموزش فارکس نیاز به پیشنیاز دارد؟
دوره های مقدماتی و متوسطه آموزش فارکس پیش نیاز ندارد. این دوره ها شامل دوره متنی آموزش مقدماتی فارکس و دوره آموزش ویدیویی فارکس است که جزء بهترین دوره های آموزش فارکس در ایران است و می توانید با هر سطح از آگاهی قبلی آنها را رایگان شروع کنید.

آموزش فارکس را با کدام دوره شروع کنیم؟
دوره آموزش فارکس را در سطوح مقدماتی و متوسطه با دو دوره، دوره متنی آموزش مقدماتی فارکس و دوره آموزش ویدیویی فارکس شروع کنید. این سایت فارکس بهترین سایت آموزش فارکس در ایران است که دوره های تکمیلی زیر را نیز جهت سطوح متوسطه و پیشرفته ارائه می کند:

هزینه آموزش فارکس و شهریه استفاده از مدرسه فارکس چقدر است؟
دوره های آموزش فارکس ایران بورس آنلاین تحت عنوان مدرسه فارکس ، بهترین آموزش فارکس است که به صورت رایگان در دسترس عموم قرار دارد. دوره های ویدیویی و تصویری ما را می توانید در کانال تلگرام، آپارات و یوتیوب ایران بورس به صورت رایگان دنبال کنید. نحوه دسترسی به همه این دوره ها در این صفحه شرح داده شده است.


نقشه راه آموزش فارکس


مقصد کجاست؟

پیشرفت در حرفه معامله گری به خود شخص بستگی دارد. شاید فردی با مطالعه یک سبک تکنیکال وارد بازار شود و در همان سطح هم باقی بماند. شخص دیگر شاید به ماجراجویی های بیشتری برود و سطح دانش و تجربه خود را بالاتر ببرد. به همین دلیل هیچ استاندارد یا راه مشخصی وجود ندارد. هر کس بر اساس پشت کار و کنجکاوی هایی که دارد، در این راه جلو خواهد رفت و پیشرفت هر کسی هم بستگی به جاه طلبی فرد دارد.

آموزش فارکس را از کجا شروع کنیم؟

در این بخش می خواهیم نقشه راهی را به شما نشان دهیم که تقریباً اکثر افراد موفق از این راه عبور کرده اند. این مسیر می تواند برای شما هم مفید باشد. این تنها ابتدای راه است و مسلماً بعد از این که راه افتادید، اهداف خاص خود را هم تعریف خواهید کرد. به تصویر زیر با دقت نگاه کنید:

مراحل آموزش فارکس
نقشه راه آموزش فارکس

در آموزش فارکس ابتدا بایستی با مفاهیم کلی بازار آشنا شوید. بعد با افتتاح حساب دمو یا آزمایشی به بازار فارکس متصل شوید و با متاتریدر کار را شروع کنید. در ادامه باید با تحلیل تکنیکال کار را شروع کنید تا بتوانید نمودارها را بخوانید. آشنایی با تحلیل بنیادی برای شما یک ضرورت است. شاید هیچ گاه از تحلیل بنیادی برای ورود مستقیم به معاملات استفاده نکنید، اما در هر صورت اگر تحلیل بنیادی ندانید، یعنی سواد کار را هم ندارید و نمی توانید با جامعه معامله گری ارتباط برقرار کنید.مدیریت ریسک و مدیریت سرمایه ربطی به مباحث تحلیلی ندارد، اما ضامن موفقیت شما در این حرفه است. شما در این مرحله باید یاد بگیرید که چگونه منابعی که دارید را مدیریت کنید و بیشترین بازدهی را به دست آورید. مباحث مدیریت ریسک و بازدهی چارچوب سیستم تصمیم گیری شما را شکل خواهند داد. در انتها زمان طراحی استراتژی معاملاتی فارکس فرا می رسد. با طراحی استراتژی معاملاتی شما به طور رسمی وارد حرفه معامله گری می شوید و می توانید کار خود را مثل یک شغل شروع کنید.

وظیفه شما در این راه طراحی استراتژی معاملاتی است که بازدهی خوبی دارد. برای رسیدن به این هدف باید به ترتیب دانش خود را در زمینه های اشاره شده در بالا گسترش دهید. یعنی زمانی که پلتفرم معاملاتی را یاد گرفتید، می توانید همزمان با آن تحلیل تکنیکال را هم شروع کنید. یعنی در عین حال که مهارت های کار با پلتفرم معاملاتی را تقویت می کنید، می توانید تحلیل تکنیکال را هم یاد بگیرید.

نقشه راه آموزش فارکس

پایگاه دانش ایران بورس آنلاین

در وب سایت ایران بورس آنلاین همه آن چیزی که برای شروع و پیشرفت در حرفه معامله گری نیاز هست، در اختیار شما قرار داده شده است. تنها کافی است در وب سایت بگردید و از آخرین اخبار و مقالات آموزش فارکس استفاده کنید. اگر کلمه یا اصطلاحی هم برای شما مبهم بود، می توانید از پایگاه دانش فارکس استفاده کنید. در پایگاه دانش و در بخش جست وجو، کلمه یا اصطلاح مورد نظر را وارد کنید تا وب سایت شما را به مطالب مرتبط آموزشی راهنمایی کند!

آموزش فارکس